DBO Tuto - Tutoriaux pour jouer ŕ Dragon Ball Online

Vous n'ętes pas identifié.

#1 16-05-2018 11:53:57

RandeneRandy
Nouveau membre

Salomon boty eshop

Systém Salomon boty akce je postaven tak, aby dokázal čelit bzučení těchto závodů o 50 kilometrech; mezipodešev je opatřena dvojitou hustotou pěny EVA s vložkou EnergySave, která je odolnější vůči degradaci a dosahuje delšího trvání. Kromě toho jsou na horní straně boty ještě výraznější křídla Sensifit, které Salomon navrhl tak, aby se zlepšila fit a umožnila jim otoky nohou. Odmítám běžet, ledaže jsem v lese. Běžecké trenažéry jsou bolestně nudné a myšlenka, že se musí vyhýbat autům a lidem na kardio, je znepokojující. Ale otevřenost tras poskytuje zážitek, který je rovný, klidný a vzrušující.

Před dvacátým ročníkem Exkluzivního veletrhu Outdoor Retailer jsem se rozhodl zasáhnout tři parky Long Island, New Yorku, v běžeckých teniskách od značek účastnících se akce. A s příchodem výstavy v Salomon boty zimní pánské, zde je moje vyprávění o tom, jak to vypadalo, že běží ve vzhledu od Merrell, Salomon a Adidas Outdoor, které jsou v obchodech a nyní online. Dřív jsem udělal tracky v obuvi značky Merrell a obzvlášť si užíval běh v modelu All Out Crush. Ten styl není příliš polstrovaný, což mi umožnilo cítit kořeny a skály při výsadbě nohou. Co mě překvapilo o Agility Peak Flex, je, že polstrování je plyšové, mnohem více tlumené než All Out Crush, a přesto vaše schopnost cítit terén není obětována. Dalším plusem pro běh v Agility Peak Flex je jeho úchop při jízdě z kopce. Významné části Státní parku Sunken Meadow v Kings Parku mají strmé svahy pokryté sypkým pískem, což dělá běh trochu složitý.

http://www.obuvssalomon.cz/media/catalog/product/cache/1/small_image/420x420/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/U/S/US125-1.jpg

Salomonovo nové Salomon boty na běhání představuje špičku běžecké stopy - pokud jste průměrný běžec, který se přihlásí několik hodin před prací, omlouvám se, pravděpodobně to není pro vás obuv. Vezmeš 50k závody jako boční hobby? To je další příběh. Salomon navrhl S / Lab Sense Ultra 2 ve spolupráci s ultra-běžec Françoise D'haene, který je nosil během rekordního běhu kalifornské trasy John Muir Trail v loňském říjnu (ve dvou dnech, 19 hodin, a 26 minut).

Hors ligne

 

Pied de page des forums

Créez Votre Propre Forum
Insérer vos Graphiques
Dictionnaires de Traduction
Hébergé par ForumCrea.com